KONTAKTOPLYSNINGER

Allerød Nyt
Lokesvej 8, 1. sal
3400 Hillerød

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 11-14

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.
Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

Annoncee: 
annoncer@allerodnyt.dk
Tlf.: 4590 8215

Redaktion: 
redaktion@allerodnyt.dk
Tlf.: 7013 1100

Ledelse
Peter Fjeldal, Markedsdirektør
Peter.fjeldal@lokalavisen.dk


Redaktion
Martin Warming, lokalredaktør
Tlf: 4590 8232
Martin.warming@lokalavisen.dk

Michael Braunstein, journalist
Tlf: 4590 8210
michael.braunstein@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer
Laves her på siden under Annoncer/Tast selv.
Ved spørgsmål, send da mail til
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk

Annonceafdeling (Print & Digital)
Peter Buhl Thomsen, Markedschef
Tlf: 4590 8132
Mobil: 2445 3911
peter.b.thomsen@lokalavisen.dk

Dorthe Hartoft, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8215
Mobil: 5156 1926
dorthe.hartoft@lokalavisen.dk

Jakob Jonassen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8217
Mobil: 3067 2840
jakob.jonassen@lokalavisen.dk

Janick Z. Holdt, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8289
Mobil: 3038 2830
Janick.z.holdt@lokalavisen.dk

Michael Ørntoft, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8127
Mobil: 5156 1923
michael.orntoft@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

 

DEADLINES

 

Allerød Nyt: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00